O mnie

top1

Fotografia ślubna czyli fotograf ślubny Bachulski…

omnie

Fotografia ślubna to moja pasja i hobby, a także wielka przygoda. W swojej pracy staram ocalić się od zapomnienia piękne, ale ulotne chwile, które chcę by były utwalane dzięki moim fotografiom. Stawiam na jakość, profesjonalizm, pełne zaangażowanie i ścisłą współpracę z Klientami. Zawsze staram sie jak najlepiej wsłuchać w Wasze potrzeby i oczekiwania względem mojej pracy, aby móc ją wykonać jak najlepiej. To Wasz dzień, zatem Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze. Jestem otwarty na Wasze sugestie i nowe pomysły. Mogę zorganizować zdjęcia w plenerze w wymarzonym przez Was miejscu – nawet znajdującym się tysiące kilometrów dalej.

Fotografie wykonuę w myśl zasady, że idealna fotografia powinna być jednocześnie magiczna i naturalna. Dążę do perfekcji. Zdjęcia ślubne wykonuję z należytą precyzją, tworzę swój styl, dzięki czemu stają się one niepowtarzalne. Znakomita jakość zdjęć ma swoje źródło w moim wieloletnim doświadczeniu w roli fotografa ślubngo. Dodatkowo na swoim koncie fotografa mam ukończenych wiele kursów i szkoleń, które pozwoliły mi na doskonalenie warsztatu.

Lubię wyzwania, a szczególnie te nietypowe i szalone. Chętnie wykonam fotografie ślubne w każdym zakątku świata.

Wybierając mnie macie Państwo pewność, że otrzymcie zdjęcia na światowym poziomie. Potwierdza to choćby moje członkostwo w „Wedding Photojournalist Association” – międzynarodowej bazie najlepszych fotografów ślubnych. Należę także do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych.

foto1